reCAPTCHA (8.x-2.5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Size
es: Tamaño

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Theme
es: Tema

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Configuration
es: Configuración

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
es: Define que tema visual usará reCAPTCHA

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Compact
es: Compacto

en: Dark
es: Oscuro

en: Administer reCAPTCHA
es: Administrar reCAPTCHA
