reCAPTCHA (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
