reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
