reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Size
el: Μέγεθος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Theme
el: Θέμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Compact
el: Συμπαγής
