reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Size
is: Stærð

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Audio
is: Hljóð

en: Theme
is: Þema

en: About
is: Um
