reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Theme
jv: Tema

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: About
jv: Ngenani
