reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Size
mr: आकार

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण
