reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Size
oc: Talha

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Audio
oc: Àudio

en: Theme
oc: Tèma

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
