reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Theme
pl: Skórka

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Dark
pl: Ciemny
