reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Size
ro: Mărime

en: General settings
ro: Setări generale

en: Theme
ro: Temă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
