reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Size
te: కొలత

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
