reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
cs: Definuje téma použité pro reCAPTCHA.

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Image (default)
cs: Obrázek (výchozí)
