reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Size
cy: Maint

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Theme
cy: Thema

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
