reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Size
hi: आकार

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Audio
hi: आवाज

en: Theme
hi: थीम

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Compact
hi: सघन
