reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Size
id: Ukuran

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Theme
id: Tema

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Compact
id: Tersusun rapat
