reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
