reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
