reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Size
ku: قەبارە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
