reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Size
ps: كچه

en: Theme
ps: ویینه

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
