reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Threshold
el: Όριο

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Not defined
el: Δεν ορίστηκε
