reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Action
gl: Acción

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Threshold
gl: Umbral

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Not defined
gl: Sen definir
