reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
