reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Action
ku: کردار

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
