reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Action
pt: Ação

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Cacheable
pt: Armazenável em Cache

en: Configuration
pt: Configurações

en: Threshold
pt: Limite

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Not defined
pt: Não definido

en: Site key
pt: Chave do site

en: Local domain name validation
pt: Validação de nome de domínio local

en: The reCaptcha V3 module provides integration with Google reCaptcha V3 and CAPTCHA module.
pt: O módulo reCaptcha V3 fornece integração com o módulo Google reCaptcha V3 e CAPTCHA.

en: reCAPTCHA v3 actions
pt: Ações do reCAPTCHA v3
