reCAPTCHA v3 (2.0.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
