reCAPTCHA v3 (2.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Action
uk: Дія

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Cacheable
uk: Доступне для кешування

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Threshold
uk: Поріг

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Not defined
uk: Не визначено

en: Challenge
uk: Випробування
