reCAPTCHA v3 (2.0.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
