reCAPTCHA V3 (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Action
cs: Akce

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Threshold
cs: Práh

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Not defined
cs: Není definováno
