reCAPTCHA V3 (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
