reCAPTCHA v3 (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Action
ca: Acció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Configuration
ca: Configuració

en: Threshold
ca: Llindar

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Not defined
ca: No definit
