reCAPTCHA v3 (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Not defined
eu: Ez dago definituta
