reCAPTCHA v3 (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
lt: Svetainės raktas, Jums duotas, kai <a href="@url ">registravotės reCAPTCHA</a>.

en: The secret key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
lt: Slaptas raktas, Jums duotas, kai <a href="@url"> registravotės reCAPTCHA</a>.
