reCAPTCHA v3 (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
