reCAPTCHA v3 (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Action
am: እርምጃ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
