reCAPTCHA v3 (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
