reCAPTCHA v3 (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Cacheable
tr: Önbelleklenebilir

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Threshold
tr: Eşik

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Not defined
tr: Tanımlı değil
