reCAPTCHA v3 (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
