Recently read (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
