Recently read (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Types
bs: Tipovi

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Block
bs: Blok

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Track
bs: Prati

en: Apply
bs: Primjeni
