Recently read (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Types
el: Τύποι

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Track
el: Ανίχνευση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
