Recently read (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Track
ml: ചരണപഥം
