Recently read (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Types
mn: Төрлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Track
mn: Трак

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
