Recently Read (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Reset
fa: اعاده

en: Types
fa: انواع

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Block
fa: قالبک

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Other
fa: ساير

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
