Recently read (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་
