Recently Read (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: List
gl: Lista

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Types
gl: Tipos

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: Never
gl: Nunca

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Track
gl: Seguimento

en: Apply
gl: Aplicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity ID
gl: ID da entidade
