Recently Read (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: List
he: רשימה

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Types
he: סוגים

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Never
he: אף פעם

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Track
he: מעקב

en: Apply
he: החל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
