Recently Read (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
