Recently read (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: List
ka: სია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Types
ka: ტიპები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Never
ka: არასდროს

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა
