Recently read (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
