Recently Read (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Types
sk: Typy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: Never
sk: Nikdy

en: Session ID
sk: ID session

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Track
sk: Sledovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
